Webform Address Autocomplete (1.0.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Provider
de: Anbieter

en: Street
de: Straße

en: Postal code
de: Postleitzahl

en: Latitude
de: Breitengrad

en: Longitude
de: Längengrad

en: Limit
de: Begrenzung

en: Locality
de: Ort

en: Webform
de: Webformular

en: Query type
de: Abfragetyp

en: Municipality
de: Gemeinde

en: House number
de: Hausnummer

en: Advanced elements
de: Fortgeschrittene Elemente
