Webform Address Autocomplete (1.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Limit
eu: Muga
