Webform Address Autocomplete (1.0.5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Provider
az: Provayder

en: Query type
az: Sorğu növü
