Webform Address Autocomplete (1.0.5) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Settings
es: Configuración

en: Default
es: Por defecto

en: API Key
es: Clave API

en: Provider
es: Proveedor

en: Street
es: Calle

en: Postal code
es: Código postal

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Token
es: Comodín

en: Limit
es: Límite

en: Locality
es: Localidad

en: Query type
es: Tipo de consulta

en: Advanced elements
es: Elementos avanzados
