Webform Address Autocomplete (1.0.5) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Street
et: Tänav

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Limit
et: Limiit

en: Webform
et: Veebivorm

en: Query type
et: Päringu tüüp
