Webform Address Autocomplete (1.0.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: API Key
is: API Lykill

en: Street
is: Gata

en: Postal code
is: Póstnúmer
