Webform Address Autocomplete (1.0.5) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Street
it: Via

en: Postal code
it: Codice postale

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Limit
it: Limite

en: Query type
it: Tipo di query
