Webform Address Autocomplete (1.0.5) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Street
nl: Straat

en: Postal code
nl: Postcode

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Limit
nl: Limiet

en: Locality
nl: Plaats

en: Webform
nl: Formulier

en: Query type
nl: Type zoekopdracht

en: Municipality
nl: Gemeenschap

en: House number
nl: Huisnummer

en: Advanced elements
nl: Geavanceerde elementen
