Webform Address Autocomplete (1.0.5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Street
th: ถนน

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Limit
th: จำกัด
