Webform Address Autocomplete (1.0.5) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Street
tr: Cadde

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Token
tr: Simge

en: Limit
tr: Sınır

en: Google Maps
tr: Google Haritalar

en: Query type
tr: Sorgu tipi
