Webform AdvancedQueue (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Custom
gl: Personalizado

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Queue
gl: Cola

en: of type
gl: de tipo
