Webform AdvancedQueue (1.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Job type
nl: Vacaturetype

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Queue
nl: Wachtrij

en: of type
nl: van het type

en: Debugging is enabled
nl: Debugging is ingeschakeld
