Webform AdvancedQueue (1.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Custom
pl: Własne

en: Job type
pl: Typ pracy

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Queue
pl: Kolejka

en: of type
pl: typu
