Webform AdvancedQueue (1.0.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Custom
ru: Собственная

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Queue
ru: Очередь

en: of type
ru: типа
