Webform AdvancedQueue (1.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Custom
sv: Anpassad

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Queue
sv: Kö

en: of type
sv: av typ
