Webform Analysis (8.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Table
ca: Taula

en: Analysis
ca: Anàlisi

en: Webform
ca: Formulari web

en: Add analysis components
ca: Afegir components d'anàlisi

en: Update analysis display
ca: Actualitza la pantalla d'anàlisis
