Webform Analysis (8.x-1.0-beta8) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Component
hu: Összetevő

en: Table
hu: Táblázat

en: Chart type
hu: Grafikon típus

en: Analysis
hu: Elemzés

en: Webform
hu: Űrlap

en: Add analysis components
hu: Elemzői összetevő hozzáadása

en: Update analysis display
hu: Elemzői nézet frissítése
