Webform Analysis (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Component
ar: عنصر

en: Components
ar: المكونات

en: Table
ar: جدول

en: Start date
ar: تاريخ البداية

en: End date
ar: تاريخ النهاية

en: Analysis
ar: التحليل

en: Date range
ar: مجال التاريخ
