Webform Analysis (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Component
be: Кампанент

en: Components
be: Кампаненты

en: Table
be: Табліца

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Webform
be: Анкета

en: Date range
be: Дыяпазон даты
