Webform Analysis (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Component
cs: Komponenta

en: Components
cs: Komponenty

en: Table
cs: Tabulka

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Analysis
cs: Analýza

en: Date range
cs: Rozsah dat
