Webform Analysis (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Component
da: Komponent

en: Components
da: Komponenter

en: Table
da: Tabel

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Analysis
da: Analyse

en: Webform
da: Webformular

en: Date range
da: Datointerval
