Webform Analysis (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Component
el: Συστατικό

en: Components
el: Συστατικά

en: Table
el: Πίνακας

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Analysis
el: Ανάλυση
