Webform Analysis (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: Table
et: Tabel

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Analysis
et: Analüüs

en: Webform
et: Veebivorm

en: Date range
et: Ajavahemik
