Webform Analysis (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Component
fi: Komponentti

en: Components
fi: Komponentit

en: Table
fi: Taulukko

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Chart type
fi: Kuvaajan tyyppi

en: Analysis
fi: Analyysi

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Date range
fi: Päivämäärän vaihteluväli

en: Add analysis components
fi: Lisää analysointikomponentteja

en: Update analysis display
fi: Päivitä analyysinäkymä
