Webform Analysis (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Component
fr: Composant

en: Components
fr: Composants

en: Table
fr: Tableau

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Chart type
fr: Type de graphique

en: Analysis
fr: Analyse

en: Date range
fr: Intervalle de dates

en: Add analysis components
fr: Ajouter des composants d'analyse

en: Update analysis display
fr: Mettre à jour l'affichage de l'analyse
