Webform Analysis (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Component
gl: Compoñente

en: Components
gl: Compoñentes

en: Table
gl: Táboa

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Analysis
gl: Análise

en: Webform
gl: Formulario web
