Webform Analysis (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը
