Webform Analysis (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Component
id: Komponen

en: Components
id: Komponen

en: Table
id: Tabel

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Analysis
id: Analisa

en: Date range
id: Rentang tanggal
