Webform Analysis (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Component
is: Íhlutur

en: Components
is: Íhlutir

en: Table
is: Tafla

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:
