Webform Analysis (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Component
ja: コンポーネント

en: Components
ja: コンポーネント

en: Table
ja: テーブル

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Analysis
ja: 解析

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Date range
ja: 日付の範囲

en: Add analysis components
ja: 解析コンポーネントを追加

en: Update analysis display
ja: 解析画面を更新
