Webform Analysis (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Table
lt: Lentelė

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Analysis
lt: Analizė

en: Webform
lt: Web forma
