Webform Analysis (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: Table
lv: Tabula

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Analysis
lv: Analīze

en: Webform
lv: Webforma

en: Date range
lv: Datumu diapazons
