Webform Analysis (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Component
nl: Besturingselement

en: Components
nl: Componenten

en: Table
nl: Tabel

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Chart type
nl: Grafiektype

en: Analysis
nl: Analyse

en: Webform
nl: Formulier

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Add analysis components
nl: Analyse-componenten toevoegen

en: Update analysis display
nl: Analyseweergave bijwerken
