Webform Analysis (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Component
pt: Componente

en: Components
pt: Componentes

en: Table
pt: Tabela

en: Start date
pt: Data de início

en: End date
pt: Data de fim

en: Chart type
pt: Tipo de gráfico

en: Analysis
pt: Análise

en: Webform
pt: Formulário

en: Date range
pt: Intervalo das datas
