Webform Analysis (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Component
ro: Componentă

en: Table
ro: Tabel

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: Analysis
ro: Analiză

en: Date range
ro: Interval dată
