Webform Analysis (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Component
ru: Компонент

en: Components
ru: Компоненты

en: Table
ru: Таблица

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Analysis
ru: Анализ

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Date range
ru: Диапазон дат
