Webform Analysis (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Component
uk: Компонент

en: Components
uk: Компоненти

en: Table
uk: Таблиця

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Chart type
uk: Тип графіка

en: Analysis
uk: Аналіз

en: Webform
uk: Вебформа

en: Date range
uk: Період часу

en: Chart Type
uk: Тип діаграми

en: Add analysis components
uk: Додати компоненти аналізу

en: Update analysis display
uk: Оновити відображення аналізу

en: Webform Analysis
uk: Вебформа: Аналіз
