Webform Analysis (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Component
vi: Thành phần

en: Table
vi: Bảng

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Analysis
vi: Phân tích
