Webform Analysis (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Component
fa: جزء

en: Components
fa: مؤلفه‌ها

en: Table
fa: جدول

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Analysis
fa: تحلیل

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Date range
fa: محدوده تاریخ
