Webform Analysis (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Component
pl: Komponent

en: Components
pl: Komponenty

en: Table
pl: Tabela

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Chart type
pl: Typ wykresu

en: Analysis
pl: Analiza

en: Webform
pl: Formularz

en: Date range
pl: Zakres dat

en: Add analysis components
pl: Dodaj komponenty do analizy

en: Update analysis display
pl: Zaktualizuj format wyświetlania analizy
