Webform as Node (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Webform
lt: Web forma

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.
