Webform as Node (1.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: title
fa: عنوان

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: View arguments
fa: آرگومان‌های نما

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
fa: فهرستی از وردی‌های جدا شده با کاما برای ارسال به نما وارد کنید.
