Webform as Node (1.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: title
it: titolo

en: Label
it: Etichetta

en: View arguments
it: Argomenti vista

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
it: Inserisci una lista di argomenti separati da virgola da passare alla vista.

en: View used to select the entities
it: Vista utilizzata per selezionare le entità

en: The reference view %view_name cannot be found.
it: La vista di riferimento %view_name non è stata trovata.

en: No eligible views were found.
it: Non sono state trovate viste ammissibili.
