Webform as Node (1.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Label
lv: Etiķete

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Webform
lv: Webforma

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lv: Norādiet ar komatu atdalītu argumentu sarakstu, ko nodot skatam.
