Webform as Node (1.0.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: title
sv: titel

en: Label
sv: Etikett

en: View arguments
sv: Argument för vy

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
sv: Ange en kommaseparerad lista av argument att skicka till vyn.

en: View used to select the entities
sv: Vy som används för att välja objekten

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
sv: Välj vyn och visning som väljer de objekt som kan refereras.<br />Endast vyer med en visning av typ "Objektsreferens" kan väljas.

en: The views entity selection mode requires a view.
sv: Vyns objektsväljarläge kräver en vy.

en: The reference view %view_name cannot be found.
sv: Den refererade vyn %view_name kan inte hittas.

en: No eligible views were found.
sv: Ingen valbara vyer hittades.

en: No eligible views were found. <a href=":create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href=":existing">existing view</a>.
sv: Inga valbara vyer hittades. <a href=":create">Skapa en vy</a> med en visning av typ <em>Objetsreferens</em>, eller lägg till en sådan visning till en <a href=":existing">befintlig vy</a>.
