Webform as Node (1.0.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: title
ca: títol

en: Label
ca: Etiqueta

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: Webform
ca: Formulari web

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ca: Introduïu una llista d'arguments separats per comes per passar-los a la vista.

en: View used to select the entities
ca: Veure utilitzat per seleccionar les entitats

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
ca: Trieu la visualització i visualització que seleccioneu les entitats a les que es pot fer referència. <br /> Només són vàlides les vistes amb una visualització del tipus "Referència d'entitat".

en: The views entity selection mode requires a view.
ca: El mode de selecció d'entitat del views requereix d'una vista.

en: Webform ID
ca: Identificador de Webform

en: No eligible views were found. <a href=":create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href=":existing">existing view</a>.
ca: No s'han trobat visites elegibles. <a href=":create">Creeu una visualització</a> amb una visualització de <em>referència d'entitat</em> o afegiu aquesta visualització a una <a href=":existing">vista existent</a> .
