Webform as Node (1.0.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: title
da: titel

en: Label
da: Etiket

en: View arguments
da: Argumenter til oversigt

en: Webform
da: Webformular

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
da: Angiv en kommasepareret liste af argumenter til visningen.

en: View used to select the entities
da: View som bruges til at udvælge entiteter

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
da: Vælg viewet og displayet som udvælger de entities, der kan henvises til. Kun views med et display af typen "Entity-rereference" kan bruges.

en: The views entity selection mode requires a view.
da: Views entity selection mode kræver et view.

en: The reference view %view_name cannot be found.
da: Reference-viewet %view_name findes ikke.

en: No eligible views were found.
da: Ingen brugbare views fundet.

en: No eligible views were found. <a href=":create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href=":existing">existing view</a>.
da: Ingen kvalificerede views fundet. <a href=":create">Opret et view</a> med et <em>Entity Reference</em>-display, eller tilføj et sådant display til et <a href=":existing">eksisterende view</a>.
