Webform as Node (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: title
et: pealkiri

en: Label
et: Nimetus

en: View arguments
et: Vaate argumendid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
et: Sisesta vaatele edastatavad argumendid komaga eraldatud nimekirjana.
