Webform as Node (1.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: title
fi: otsikko

en: Label
fi: Tunnus

en: View arguments
fi: Näytön argumentit

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
fi: Syötä pilkuin eroteltu lista näkymälle syötettävistä argumenteista.

en: View used to select the entities
fi: Näkymä jota käytetään entiteettien valitsemiseen

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
fi: Valitse näkymä ja näyttöruutu jota käytetään entiteettien valitsemisessa.<br />Vain näkymät jotka sisältävät "Entiteettiviittaus" kentän ovat käyttökelpoisia.

en: The views entity selection mode requires a view.
fi: Näkymäperusteinen valintatapa vaatii näkymän.
