Webform as Node (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: title
gl: título

en: Label
gl: Etiqueta

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Webform
gl: Formulario web

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
gl: Provee unha lista separada por comas dos argumentos a pasar á vista.
